Galvenie » 2011 » Maijs » 9 » LSPF padomes locekļiem notiks pirmā tikšanās ar sadarbības partneriem profesijas stiprināšanas ietvaros
00:34
LSPF padomes locekļiem notiks pirmā tikšanās ar sadarbības partneriem profesijas stiprināšanas ietvaros
    Latvijas Sociālo pedagogu federācijas padomes locekļi 2011.gada 13.maijā tiksies ar SIA Vadības un Sociālā darba augstskolas "Attīstība" rektora v.i. Ainu Vilciņu.
     Tikšanās notiek sadarbības tīkla attīstības ietvaros. Kopumā plānotas vairāk kā desmit tikšanās ar dažādu institūciju pārstāvjiem.
     Tikšanās laikā plānotas pārrunas par sadarbības iespējām starp Latvijas Sociālo pedagogu federāciju un augstskolu, lai kopīgi veidotu sociālo pedagogu profesijas attīstības redzējumu tuvākajai nākotnei un veicinātu profesijas izaugsmi nacionālajā un starptautiskajā līmenī. 
     Dienas otrajā pusē padomes locekļi piedalīsies starptautiskajā konferencē "Skolēnu vērtēšana", lai iepazītos ar Latvijas un citu valstu pieredzi un skatījumu skolēnu vērtēšanas sistēmā. 
     Dienas noslēgumā notiks oficiālā padomes sēde Kongresu namā, kurā piedalīsies LSPF reģionālie koordinatori no Vidzemes un Latgales reģionālajām pārstāvniecībām. 


Kategorija: Reģionālās pārstāvniecības | Skatījumu skaits: 2928 | Pievienoja: SOCIAL | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
avatar