Galvenie » 2011 » Oktobris » 1 » 2.oktobris - Starptautiskā sociālo pedagogu diena
02:26
2.oktobris - Starptautiskā sociālo pedagogu diena
     2.oktobrī tiek svinēta starptautiskā sociālo pedagogu diena, kuras svinēšanu attīstījusi Starptautiskā sociālo pedagogu asociācija (AIEJI). Šīs dienas mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību tām problēmā, ar kurām savā ikdienā strādā sociālais pedagogs, tām mērķgrupā, kurām palīdzību ir iespējams sniegt apvienojoties visai sabiedrībai kopā - ietekmējot problēmas aktualizēšanu caur sabiedrību un caur sabiedrību risinot to politiksajos līmeņos. Tā ir diena, kad mums ir jārunā par savu darbu, par saviem sasniegumiem, pozitīvo pieredzi un rezultātiem, jārunā par ieguldījumu, ko sociālais pedagogs dod sabiedrības vienošanā un sociālās atstumtības un sociālpedagoģisko prblēmu novēršanā darbā ar bērniem, ģiemnēm un kopienu kopumā. Pastāstiet to saviem kolēģiem, draugiem, radiem, cilvēkiem, kurus ikdienā sastopat. 
     Izglītosim sabiedrību, stāstīsim par sevi, savu veikumu, būsim lepni par savu profesiju un veltīsim šo dienu savu darba rezultātu apkopošanai un pozitīvai novērtēšanai, atskatoties uz paveikto ar lepnumu! Es ticu tam, ka sociālais pedagogs būs tas, kurš spēs mainīt mūsu valsti uz pozitīvāku, laimīgāku, vienotāku, iecietīgāku un izglītotāku sabiedrību, jo mēs esam tie, kas skolā veic bērnu, mūsu nākotnes un tagades sabiedrības, viņu vecāku, izglītošanu. 
     Novēlu visiem Latvijas sociālajiem pedagogiem, topošajiem un esošajiem, mācībspēkiem, lai  būtu radoša pieeja darbā, pozitīva darba atmosfēra, iespējas atpūsties un cīņasspars veikt sarežģīto, bet aizraujošo uzdevumu - sociālpedagoģisko darbu. 

Cieņā, Kristaps Keišs
LSPF padomes priekšsēdētājs
Kategorija: Vispārīgs | Skatījumu skaits: 1955 | Pievienoja: Kristaps_Keišs | Reitings: 5.0/5
Komentāru kopskaits: 7
avatar
-1Spam
1 punkts • 19:34, 02.10.2011
Cien. Kristap Keiš!

Paldies par svētku uzrunu, bet turpmākajās publikācijās būtu vēlams uzrakstīto iedot pārlasīt kādam speciālistam, kurš zina gramatikas likumus, citādi tā dīvaini...
avatar
2 Esse • 20:53, 02.10.2011
Es pārlasīju un nekādasgramatikas kļūdas nepamanīju (lai gan ikdienā strādāju jomā, kur jālieto gramatiski pareizi teksti).
Un vēl - uzruna nav pareiza (tas tā, cilvēkam, kurš aizrāda uz gramatikas kļūdām). Pareizi ir - God.Kristaps Keišs! Pat, ja teksts tika nobeigst ar - Cieņā. :)
Lai veicas turpmāk labot visus tekstus gramatiski pareizi!
Latvieši, latvieši! :)
avatar
3 arī • 15:42, 03.10.2011
Cik zinu, uzruna ir vokatīva locījumā, tā kā nebūs vis pareizi - Kristaps Keišs. Par god. gan aizrādījums vietā, bet kļūdu tekstā, ui, cik daudz.
avatar
4 Vija • 22:38, 03.10.2011
Kas ir vokatīvs? Un ko nozīmē ui? Tas ir kāds vārds jauns?
avatar
5 Iveta • 23:18, 03.10.2011
Pievienojos apsveikumam! Jo tas ir svarīgākais šim rakstam. Par to mēs reizēm piemirstam. pat pateikt PALDIES! Tiem, kas dara un tiem, kas atceras tos , kas dara.
avatar
6 Vijai • 08:27, 12.10.2011
Vokatīvs ir locījums latviesu gramatikā. "Ui" ir izsauksmes vārds.
avatar
7 Skumji • 08:08, 28.03.2012
Domāju, ka šo lapu apmeklē tikai sociālie pedagogi. Skumji raudzīties, kā tiek risinātas savas personīgās ambīcijas. Izturību Kristapam, kurš uzdrīkstējās darīt šo grūto un reizē arī nepateicīgo darbu.
avatar