Galvenie » 2016 » Septembris » 30 » Amigo iniciatīva laimīgu ģimeņu vēstnešu programma
11:41
Amigo iniciatīva laimīgu ģimeņu vēstnešu programma

AICINĀJUMS:

Aicinām skolu psihologus un sociālos pedagogus pieteikties vēstnešu programmai

Turpinot sadarbību ar mācību iestādēm, Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm aicina ar sākumskolas vecuma bērniem strādājošos skolu psihologus un sociālos pedagogus pieteikties Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm vēstnešu programmai Kā būt par vecāku 21. gadsimtā? Programmas mērķis ir izglītot skolu darbiniekus, lai viņi kļūst par programmas vēstnešiem un sniedz vecākiem vērtīgas zināšanas un padomus par to, kā izaudzināt laimīgus bērnus drošā vidē un kā sagatavot viņus mūsu laikmeta aktuālāko izaicinājumu risināšanai – kā runāt ar bērnu par uzvedību virtuālajā vidē, kā pasargāt mazo skolēnu no draudiem internetā, kā normēt mobilo ierīču lietošanu un kā izmantot jaunās tehnoloģijas mācībās.

 

Bērnu un jauniešu psihologa Edmunda Vanaga izstrādātās programmas divu dienu bezmaksas mācībās tiks aicināti piedalīties 25 sociālie pedagogi un skolu psihologi no visas Latvijas.

 

Aicinām pieteikties mācībām un pēc programmas apgūšanas kļūt par vēstnesi, lai dalītos iegūtajās zināšanās ar kolēģiem un savas skolas audzēkņu vecākiem, organizējot izglītojošus seminārus un nodarbības. Vēstneši tiks nodrošināti ar visiem nepieciešamajiem materiāliem, lai vērtīgās zināšanas varētu nodot tālāk saviem kolēģiem un audzēkņu vecākiem.

 

Piedaloties Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm vēstnešu programmā Kā būt par vecāku 21. gadsimtā?, uzzināsiet:

  1. jaunākos pētījumu datus par to, kā interneta, viedierīču un digitālo tehnoloģiju lietošana ietekmē sākumskolas vecuma bērnu attīstību;
  2. kā veidot un uzturēt ģimenē atbildīgu digitālo tehnoloģiju lietošanu;
  3. vai tehnoloģijas var palīdzēt/traucēt audzināšanā, vai tās var kalpot kā disciplinēšanas metodes;
  4. kā palīdzēt bērniem iemācīties interneta vidē rīkoties un justies droši;
  5. kā atpazīt psihoemocionālās grūtības, iespējamās atkarības pazīmes, kas radušās pārmērīgu digitālo tehnoloģiju lietošanas dēļ;
  6. kā visas iegūtās zināšanas nodot vecākiem un kā vislabāk diskutēt par digitālo tehnoloģiju lietošanu.

Mācības notiks 2016. gada 20. un 21. oktobrī. Tās vadīs programmas autors, psihologs Edmunds Vanags un iedvesmojoši vieslektori – runas pasniedzējas Krista Vāvere un Ruta Vītiņa, psiholoģe Marija Ābeltiņa, Net-Safe Latvia Drošāka interneta centra pārstāve Ieva Jankovska. Savukārt savā bērnu audzināšanas pieredzē dalīsies TV raidījuma Superbingo vadītājs Armands Simsons.

 

Lai pieteiktos mācībām, aicinām aizpildīt pieteikšanās anketu šeit: http://www.laimigamgimenem.lv/1201/0/36381

Mācības notiks viesnīcā Rīgas reģionā, taču par transportu dalībniekiem ir jāparūpējas pašiem.

Izvēloties 25 mācību programmas dalībniekus – topošos Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm vēstnešus, vērtēsim dalībnieku apņēmību un ieinteresētību nodot iegūtās zināšanas tālāk kolēģiem un skolēnu vecākiem.

 

Gaidīsim jūsu pieteikumus līdz 7. oktobrim (ieskaitot).

 

 

 

Kategorija: Apmācības | Skatījumu skaits: 1372 | Pievienoja: Kristaps_Keišs | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
avatar