Galvenie » 2014 » Novembris » 12 » Jūrmalas sociālie pedagogi pārrunā profesijas aktualitātes
07:56
Jūrmalas sociālie pedagogi pārrunā profesijas aktualitātes

     2014.gada 12.novembrī Majoru vidusskolā Jūrmalas Atbalsta personāla metodiskās apvienības sanāksmē piedalījās Latvijas Sociālo pedagogu padomes priekšsēdētājs Kristaps Keišs, lai iepazīstinātu Jūrmalas sociālos pedagogus ar LSPF darbību un kopā ar kolēģiem pārrunātu profesijas attīstības jautājumus. 

     K.Keišs iepazīstināja ar LSPF vēsturisko izveidošanos un īsu ieskatu tās darbībā. Kopā ar sociālajiem pedagogiem un pārējiem atbalsta personāla speciālistiem pārrunāja jautājumus par sociālā pedagoga dokumentācijas organizēšanu, atskaišu sistēmu, profesijas piederību nozaru ministrijai. K.Keišs klātesošos iepazīstināja ar aktualitātēm likumdošanas jomā, kas skar sociālā pedagoga profesiju un darbību. 

     Par aktuālākajiem jautājumiem diskusijas centrā nonāca sociālā pedagoga finansējuma modelis, kas sevī ietver atalgojumu, kas ir nesamērojami zems, ja sociālā pedagoga alga tiek finansēta no valsts mērķdotācijām. 

     K.Keišs aicināja sociālos pedagogus būt aktīviem un līdzdarboties profesionālās organizācijas darbībā, lai kopīgi pārstāvētu sociālo pedagogu intereses valsts mērogā. Tāpat arī informēja, ka tuvākajā laikā tiks pieteikta vizīte pie Izglītības un zinātnes ministres, lai turpinātu ar ministriju uzsāktās sarunas par profesijas stiprināšanu un koordinēšanu valstī. 

     Sociālie pedagogi vienojās jau tuvākajā laikā Jūrmalā organizēt sociālo pedagogu pieredzes apmaiņas semināru par specifisku darbības tēmu. 

     Padomes priekšsēdētājs tuvākajā laikā plāno apmeklēt metodisko apvienību sēdes citās Latvijas pilsētās un novados, lai apkopotu sociālo pedagogu viedokli aktuālajos jautājumos un sarunās ar ministriju risinātu izvirzītos jautājumus. 

Kategorija: Vispārīgs | Skatījumu skaits: 1358 | Pievienoja: Kristaps_Keišs | Reitings: 5.0/2
Komentāru kopskaits: 0
avatar