Galvenie » 2013 » Augusts » 17 » Lietuvā notiek K.Keiša un G.Kvieskienes tikšanās
16:37
Lietuvā notiek K.Keiša un G.Kvieskienes tikšanās
     Uzsākot Baltijas jūras reģiona un Austrumeiropas sociālo pedagogu un sociālo izglītotāju (social educators) organizāciju sadarbības kritēriju un nostādņu izstrādi Latvijas Sociālo pedagogu federācijas (LSPF) Padomes priekšsēdētājs Kristaps Keišs Lietuvas galvaspilsētā Viļņa 2013.gada 17.augustā tikās ar Lietuvas Sociālo pedagogu asociācijas valdes priekšsēdētāju Dr.paed, prof. Giedri Kvieskieni (Giedrė Kvieskienė). 

     Tikšanās laikā vienojās par sadarbības nostiprināšanu un sadarbības līguma izstrādi visām iesaistītajā valstīm. Pašlaik sadarbības līguma pievienosies Latvija, Igaunija, Lietuva un Somija. Sadarbības līguma izstrāde ir uzticēta Latvijai. Plānots, ka līgumam visas valstis pievienosies šī gada nogalē. Līguma galvenās pamatnostādnes ietver vienotās profesijas politisko iniciatīvu un regulējuma pārstāvniecību Eiropā, sociālās pedagoģijas apakšnozares zinātniskās darbības attīstību un iniciatīvu veicināšanu, vienotas sociālpedagoģiskās prakses attīstību, kas balstīta sociālās pedagoģijas zinātnē, sadarbības projektu realizēšana, sociālā un partneratbalsta nodrošināšana organizāciju biedriem kā arī regulāra informācijas apmaiņa un viedokļu saskaņošana (vienotā viedokļa paušana). 

     Sarunas ar Somijas Sociālo pedagogu asociāciju par Baltijas jūras reģiona un Austrumeiropas sociālo pedagogu un sociālo izglītotāju organizāciju  sadarbības kritērijiem un nostādnēm veic Igaunijas Sociālo pedagogu savienības valdes priekšsēdētāja Lea Voltri, savukārt ar Krievijas Federācijas sociālajiem pedagogiem sarunu vadītājs ir LSPF Padomes priekšsēdētājs Kristaps Keišs. No kreisās puses: LSPF biedrs Iveta Freivalde (Cēsu pilsētas sākumskolas sociālais pedagogs), Lietuvas Sociālo pedagogu asociācijas valdes priekšsēdētāja Dr.paed, prof. Giedre Kvieskiene un LSPF Padomes priekšsēdētājs Kristaps Keišs. 

Kategorija: Vispārīgs | Skatījumu skaits: 1501 | Pievienoja: Kristaps_Keišs | Reitings: 4.0/4
Komentāru kopskaits: 0
avatar