Galvenie » 2013 » Septembris » 24 » LSPF jubilejas mēnesis - svētku klinģeris un satikšanās prieks!
13:17
LSPF jubilejas mēnesis - svētku klinģeris un satikšanās prieks!
Dzīve ir skaistums, apbrīno to.
Dzīve ir sapnis, vērs to par īstenību.
Dzīve ir izaicinājums, stājies tam pretī.
Dzīve ir pienākums, pildi to.
Dzīve ir vērtība, saudzē to.
/Māte Terēze./

     Saulainā piektdienas pēcpusdienā Vidzemes novada sociālie pedagogi tika laipni aicināti uz kopīgu satikšanos, lai vēlētu veiksmi un tālāku izaugsmi visu izauklētajai , darbīgajai un radošas iniciatīvas bagātajai Latvijas sociālo pedagogu federācijai! Sveicam visus šai jubilejas mēnesī! Dalīšos ar jums izteiktajos vēlējumos, lai tie dod spēku ikdienas solī un palīdz izplaucēt sevī tikko pumpurot sākušu  ziedu!
"Turpināt ar ticību sava darba svētīgumam, turoties kopā un atbildīgi soļojot pa sociālo pedagogu bruģēt iesākto taku, nepazaudējot dzirksti un dzīvīgumu visa mācību gada garumā, lai mums izdodās darīt darbu ar dzirksteli acīs, gudrību sirdīs un veiksmi it visā!”
     Paldies Valmieras pilsētas un novadu sociālo pedagogu metodiskās apvienības vadītājai LSPF biedrei Ievai Rukai par atsaucību, metodiskās apvienības darba kārtībā, iekļaujot šo kopīgo tikšanos!Paldies Valmieras Valsts ģimnāzijas sociālajai pedagoģei LSPF biedrei Maijai Priedītei par norises vietas telpām, kā arī  atsaucīgo un interesanto stāstījumu par savu skolu!Paldies visiem par radīto svētku sajūtu mūsu organizācijas jubilejas atceres mēnesī!

Iveta Upīte
Vidzemes Reģionālās Pārstāvniecības koordinatore
Kategorija: Reģionālās pārstāvniecības | Skatījumu skaits: 1205 | Pievienoja: Kristaps_Keišs | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 2
avatar
1 Irina • 16:34, 30.09.2013
Žēl, ka nav foto!
avatar
2 iva2010 • 18:57, 10.02.2014
Visas bildes pie Ivetas :))
avatar