Galvenie » 2014 » Septembris » 9 » Padomes priekšsēdētājs pārrunā profesijas aktualitātes ar ministri
10:00
Padomes priekšsēdētājs pārrunā profesijas aktualitātes ar ministri

     2014.gada 9.augustā notika LSPF Padomes priekšsēdētāja Kristapa Keiša un Izglītības un zinātnes ministres Inas Druvietes divpusējā tikšanās, kuras laikā tika pārrunāti jatuājumi par sociālā pedagoga darba aktualitātēm. 

     K.Keišs iepazīstināja ministri ar LSPF darbības aktualitātēm informējot par sniegto atbalstu sociālo pedagoga darbībā. Kā nozīmīgāko minot regulāru sociālo pedagogu profesionālo pilnveidi, Starptautiskās Sociālo pedagogu Vasaras akadēmijas organizēšanu un konsultāciju sniegšanu. 

     K.Keišs aicināja ministriju izvērtēt sociālā pedagoga iekļaušanu skolas atbalsta personāla sarakstā un nostiprināt to MK noteikumos Nr.1616. Ministre norādīja, ka sociālais pedagogs ir pedagogs nevis atbalsta personāla speciālists. Sarunas gaitā K.Keišs izklāstīja sociālā pedagoga un atbalsta personāla darbību praksē - sociālais pedagogs strādā kā atbalsta personāls un vada skolas atbalsta komandu. I.Druviete ar K.Keišu vienojās, ka tiks uzsākta diskusija par sociālā pedagoga piederību atbalsta personālam.

     Pārrunājot sociālā pedagoga darba aktuālos jautājumus ministre pievērsa lielu uzmanību vardarbībai skolā, tās attīstības dinamikai. Ministre izrādīja interesi par vardarbības gadījumu risināšanas mehānismiem skolā, iesaistīto speciālistu darbībām un pienākumu sadalījumu. 

     Abas puses vienojās turpmāk sadarboties datu ieguvē par sociālā pedagoga profesionālo darbību sniedzot atbalstu skolēnam. 

     Tikšanās notika pozitīvā gaisotnē, uzsākot sadarbību aktuālo jautājumu risināšanā. K.Keišs uzskata, ka līdz šim šī tikšanāš ir produktīvākā, kas bijusi, lai risinātu sociālā pedagoga profesionālās darbības aktuālos jautājumus sniedzot atbalstu skolēnam izglītības procesā.

 

 

Kategorija: Vispārīgs | Skatījumu skaits: 1202 | Pievienoja: Kristaps_Keišs | Reitings: 5.0/2
Komentāru kopskaits: 0
avatar