Galvenie » 2013 » Februāris » 1 » Paraksta NVO sadarbības memorandu
12:22
Paraksta NVO sadarbības memorandu
LSPF Padomes priekšsēdētājs Kristaps Keišs Latvijas Sociālo pedagogu federācijas un sociālo pedagogu profesijas strādājošo vārdā 2013.gada 1.februārī Ministru kabinetā parakstīja NVO un Ministru kabineta sadarbības memorandu. 

     LSPF Padomes priekšsēdētājs Kristaps Keišs un LSPF Padomes priekšsēdētāja 1.vietniece Iveta Vāvere, piedaloties svinīgajā NVO sadarbības memoranda parakstīšanas ceremonijā, iepazinās ar  līdzdalības iespējām valsts pārvaldē, ar mērķi - iesaistīties lēmumu pieņemšanas procesā paužot sociālo pedagogu un viņu interešu grupu viedokli, lai nodrošinātu augstākā līmeņa interešu aizstāvību. 

     Memoranda parakstīšana ir nozīmīgs brīdis sociālo pedagogu interešu lomas stiprināšanā nacionālajā un starptautiskajā līmenī, kas paver jaunas iespējas līdzdarboties ministriju, kompetento iestāžu un Ministru kabineta lēmumu pieņemšanas procesā. Tā ir iespēja paust viedokli par valsts politikas virzieniem, topošajiem normatīvajiem aktiem un nodrošināt pēc iespējas augstākas kvalitātes lēmumu pieņemšanu, kas saistīti ar sociālo pedagogu profesionālo darbību un sociālās pedagoģijas apakšnozari uzsvēra K.Keišs. 

     Memoranda mērķis ir sekmēt efektīvas un sabiedrības interesēm atbilstošas valsts pārvaldes darbību, nodrošinot pilsoniskās sabiedrības iesaisti lēmumu pieņemšanas procesos visos līmeņos un stadijās valsts pārvaldē, tādējādi veicinot demokrātiskas valsts pamatelementa – pilsoniskās sabiedrības attīstību.

No kreisās puses LSPF Padomes priekšsēdētājs Kristaps KIEŠS. No labās puses LR Ministru prezidents Valdis Dombrovskis.

LSPF Padomes priekšsēdētājs Kristaps KEIŠS paraksta NVO un Ministru kabineta sadarbības memorandu.
Kategorija: Vispārīgs | Skatījumu skaits: 1535 | Pievienoja: Kristaps_Keišs | Reitings: 5.0/5
Komentāru kopskaits: 1
avatar
1 Sandžela • 13:14, 07.02.2013
Apsveicu un saku paldies, Kristap, par lielā darba veikumu!
avatar