Galvenie » 2012 » Aprīlis » 11 » Sociālie pedagogi dalās pieredzē un diskutē par profesijas atbalsta mehānismiem
21:17
Sociālie pedagogi dalās pieredzē un diskutē par profesijas atbalsta mehānismiem
    2012.gada 11.aprīlī Latvijas Sociālo pedagogu federācijas pārstāvji apmeklēja Rīgas pilsētas A.Pumpura 11.pamatskolu, lai iepazītos ar jaunievēlētās padomes locekles, sociālā pedagoga - Irinas Dmitrijevas pozitīvo darba praksi un lai sniegtu nepieciešamo informāciju par veiksmīgu iekļaušanos padomes darbā. 
     2012.gada 16.marta LSPF 2.Kongresā par padomes locekli tika ievēlēta Irina Dmitrijeva. Lai padomes locekle veiksmīgi iekļautos padomes darbā, padomes priekšsēdētājs Kristaps Keišs un padomes locekle Aija Adamoviča iepazīstināja jauno padomes locekli ar padomes darbību, organizācijas struktūru, padomes darba modeli, nolikumiem un piekļuvi LSPF elektroniskajām sistēmām. 
     Tikšanās laikā LSPF pārstāvji iepazinās ar skolas telpām, kuras pirms dažiem gadiem tika mūsdienīgi atjaunotas un pielāgotas augstākajiem standartiem, lai izglītojamajiem radītu drošu un atbalstošu vidi. 
     Padomes locekļi iepazinās ar metodiskajiem ieteikumiem skolēna individuālā uzvedības korekcijas plāna izstrādei un to pielietojumu sociālā pedagoga praksē. Pārrunāja sociālpedagoģiskā darba aktualizēšanas nepieciešamību sabiedrībā caur dažādiem plašsaziņas līdzekļiem, izmantojot mūsdienīgākās informācijas izplatīšanas metodes. Pārrunāja sadarbības aktualitātes starp dažādām institūcijām, kurās, kā sadarbības partneris un dalībnieks, piedalās sociālais pedagogs, un analizēja sadarbības stiprās un vājās puses, kā arī ieguvumus un zaudējumus. 
     Tikšanās noslēgumā LSPF pārstāvji iepazinās ar sociālā pedagoga darbu, metodiskajiem materiāliem, darba kabinetu un darba specifiku pamatskolā. Pārrunāja iespējas saņemt nepieciešamo palīdzību, risinot individuālos sociālos gadījumus, izmantojot LSPF mājas lapas "Forumu" e-supervīzijas veidā.
Kategorija: Padome | Skatījumu skaits: 1244 | Pievienoja: Kristaps_Keišs | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
avatar