Galvenie » 2018 » Februāris » 4 » Sociālo pedagogu apmācības par atbildīgu tehnoloģiju lietošanu
15:29
Sociālo pedagogu apmācības par atbildīgu tehnoloģiju lietošanu

Latvijas Sociālo pedagogu federācijai turpinot sadarbību ar Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm aicina sociālos pedagogus un skolu psihologus piedalīties apmācībā "Par atbildīgu tehnoloģiju lietošanu".

Modernās tehnoloģijas ir neatņemama ikdienas daļa. Tomēr bieži vien ne tikai bērni, bet arī paši vecāki apmulst no tehnoloģiju piedāvāto iespēju dažādības. Sadarbībā ar psihologu Edmundu Vanagu izveidotā mācību programma par atbildīgu tehnoloģiju Kā būt par vecāku 21.gadsimtā ir vecāku un mediju pieprasīta, jo palīdz saņemt atbildes, kas ikdienā aktuālas ikvienam. Tādēļ Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm aicina skolu psihologus un sociālos pedagogus apgūt šo programmu jau otrajās bezmaksas mācībās, kas notiks 22. un 23. februārī.

"Nereti vecākus uztrauc jautājumi, kā reaģēt uz bērna iespējamām garastāvokļa svārstībām, vai ir jāpārbauda, ko īsti bērns skatās ekrānā, vai vispār viņam ir nepieciešams kāds gadžets, un kā tomēr viedierīces padarīt par ģimeni vienojošu nevis atsvešinošu ķēdes posmu. Vēstneši tiks nodrošināti ar visiem nepieciešamajiem metodiskajiem materiāliem un prezentācijām, lai zināšanas varētu nodot tālāk”, komentē psihologs Edmunds Vanags.

Mācības skolu psihologiem un sociālajiem pedagogiem notiks 22. un 23. februārī. Tās vadīs pieredzējuši lektori: psihologs Edmunds Vanags, klīniskā psiholoģe Marija Ābeltiņa, runas mākslas meistares Krista Vāvere un Vanda Daukšta, kā arī Drošāka interneta centra pārstāve Ieva Jankovska. Iedvesmojošā pieredzē dalīsies arī pirmās vēstnešu programmas absolventes.

Ar plašāku informāciju aicinu iepazīties pielikumā. 

Kategorija: Apmācības | Skatījumu skaits: 436 | Pievienoja: Kristaps_Keišs | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
avatar