Galvenie » 2013 » Augusts » 9 » Sociālpedagoģiskās prakses iespējas starptautiskajā projektā "Ceļš uz laimi"
17:23
Sociālpedagoģiskās prakses iespējas starptautiskajā projektā "Ceļš uz laimi"

     Latvijas Sociālo pedagogu federācijas 2013.gada 9.augusta Padomes sēdes "Atklātā prezentācija par Sociālā pedagoga metodiskās vadības prakses piemēriem Latvija" ietvaros tika piedāvāta iespēja iepazīties ar Biedrības „Ceļš uz laimi” pārstāvniecības Baltijas valstīs valdes priekšsēdētājas Veltas Krīvmanes un Mācību centra „Ceļš uz laimi” direktores Ilzes Apšas prezentāciju sociālajiem pedagogiem - „Praktiski un efektīvi instrumenti sociālpedagoģiskajā darbā ar ģimenēm un bērniem mūsdienu sabiedrība”. Sadarbības partneri piedāvāja iespējas sociālajiem pedagogiem piedalīties starptautiskā projektā „Ceļš uz laimi” ieviešanas iespējas Latvijā. Padomes locekļi un viesi iepazinās ar projekta ideju un mērķiem. 

Vairāk informācijas pieejams sekojošās interneta vietnēs:

  1. http://www.celsuzlaimi.lv
  2. Iespējas pasūtīt vienu bezmaksas grāmatu komplektu izglītības iestādei (pašlaik pieejams krievu valodā) http://www.thewaytohappiness.org/educator/welcome-educators-and-teachers.html
Mazliet par projektu:No kreisās puses: Mācību centra „Ceļš uz laimi” direktore Ilze Apša, LSPF Padomes priekšsēdētājs Kristaps Keišs, Biedrības „Ceļš uz laimi” pārstāvniecības Baltijas valstīs valdes priekšsēdētāja Velta Krīvmane.

Kategorija: Vispārīgs | Skatījumu skaits: 1955 | Pievienoja: Kristaps_Keišs | Reitings: 5.0/2
Komentāru kopskaits: 0
avatar