Galvenie » 2014 » Februāris » 5 » Latgales Reģionālā pārstāvniecība
11:18
Latgales Reģionālā pārstāvniecība

Tikšanās ar Latgales reģiona sociālajiem pedagogiem

Šī gada 24.janvārī  Rēzeknes novada pašvaldības telpās notika Latvijas Sociālo pedagogu federācijas  (LSPF) Latgales Reģionālās pārstāvniecības biedru kopsapulce. Sociālie pedagogi pulcējās lai pārrunātu aktuālākās problēmas sociālā pedagoga profesijā, kā arī diskutētu par būtiskākajiem jautājumiem sociālpedagoģiskajā praksē. 
     LSPF Padomes priekšsēdētāja 1.vietniece Iveta Vāvere klātesošos iepazīstināja ar organizācijas 2011.-2013. gadā paveikto un iesāktajiem darbiem. Tuvojoties LSPF 4. Kongresam, kurš šogad notiks 28. martā Rīgā, Reģionālās pārstāvniecības biedri pārrunāja organizatoriskos jautājumus un veicamos uzdevumus, lai pasākumā iegūtais noderētu turpmākajā sociālpedagoģiskajā darba praksē.
      Kopsapulcē klātesošos par iegūto informāciju „Dardedze” rīkotajā  konferencē „Pieaugušo loma bērna emocionālajā labklājībā” informēja IP atbalsta centra sociālais pedagogs  Lilija Šodnaka.  LSPF Padomes priekšsēdētāja 2.vietnieces Irina Dmitrieva iepazīstināja ar jaunākajiem metodiskajiem materiāliem sociālā pedagoga darbā, kā arī bija iespēja diskutēt par aktuālo jautājumu  „Sociālā pedagoga preventīvais darbs ar skolēniem agresijas novēršanai un mazināšanai”. Kā turpinājumā LSPF Latgales RP koordinatore Ināra Trokša dalījās savā pieredzē par skolēnu pozitīvo audzināšanu.  Tika runāts par pedagoga un skolēna saskarsmes ietekmējošiem faktoriem, pedagogu vēlamo rīcību skolēnu uzvedības korekcijā, skolēnu pozitīvā pašvērtējumu veidošanu, disciplinēšanas metodēm efektīva rezultāta sasniegšanai. 
    Kopsapulces dalībniekiem bija iespēja, labvēlīgā, draudzīgā atmosfērā, tikties ar kolēģiem izrunāties, dalīties pieredzē, iepazīties ar jaunākiem metodiskiem materiāliem, kurus varēs izmantot savā darbā un saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.
   Sociālie pedagogi atzīst, ka kvalitatīvu pakalpojumu nodrošināšanai ir ļoti nepieciešamas supervīzijas un semināri Latgales reģionā, jo vēl ir daudz kopīgi risināmu problēmu.

. LSPF Latgales Reģionālā pārstāvniecība
Koordinatore Ināra Trokša

Kategorija: Reģionālās pārstāvniecības | Skatījumu skaits: 1426 | Pievienoja: Iveta_Vāvere | Reitings: 5.0/2
Komentāru kopskaits: 0
avatar