Galvenie » 2012 » Maijs » 4 » Valsts atjaunošanas laika mūzika saviļņo sociālos pedagogus
21:26
Valsts atjaunošanas laika mūzika saviļņo sociālos pedagogus
     Piektdien, 2012.gada 4.maijā visā valstī un arī ārpus tās robežām tika svinēta Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 22. gadadiena. Arī Latvijas Sociālo pedagogu federācijas pārstāvji atzīmēja šos svētkus, apmeklējot dažādus pasākumus Rīgā.

     Ar 1990. gada 4.maiju katram Latvijas pilsonim sākās cerību pilns laiks - jaunas iespējas attīstīt mūsu valsti, piedalīties politiskajos procesos, kas nodrošinātu katra cilvēka labklājību. Tieši šīs domas vadīti pirms pasākumu apmeklēšanas, 4.maija pēcpusdienā LSPF padomes priekšsēdētājs Kristaps Keišs, kā arī padomes locekles Aija Adamoviča, Linda Meiere un Irina Dmitrijeva neformālā gaisotnē atskatījās uz  LSPF darbības laikā paveikto, izvērtējot notikušos pasākumus un sniegto atbalstu sociālajiem pedagogiem. Tika pārrunāta sociālā pedagoga profesijas attīstība Latvijā un analizēti ieguvumi un zaudējumi, kā arī pašu sociālo pedagogu līdzdalība profesijas aktualizēšanā un popularizēšanā.

     Plkst. 20:00 LSPF padomes pārstāvji apmeklēja 80-tajos gados populāru grupu „Dzeltenie pastnieki”, „Turaidas roze” un „Pērkons” uzstāšanos Esplanāde. Tā bija brīnišķīga iespēja kavēties atmiņās par laiku un notikumiem, kas norisinājās pirms un tikko pēc Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 1990.gada 4.maijā. Pasākumā bija jūtams, ka cilvēki ir atvērti visam, kas izstaro pozitīvu enerģiju un rada iespēju būt kopā, neskatoties uz atšķirīgo katras tautas kultūrā, pagātnē un valodā.


Irina Dmitrijeva
LSPF padomes locekle
Kategorija: Padome | Skatījumu skaits: 1425 | Pievienoja: Kristaps_Keišs | Reitings: 5.0/2
Komentāru kopskaits: 2
avatar
1 socials • 13:45, 10.05.2012
Ļoti skaista un LABA bilde! smile
avatar
2 Kristaps_Keišs • 07:32, 15.05.2012
Bija ļoti labs atpūtas pasākums. Turpmāk biežāk kopā apmeklēsim dažādus kultūras pasākumus smile
avatar