Galvenie » 2014 » Februāris » 10 » Vidzemes RP biedru kopsapulce Valmierā
15:43
Vidzemes RP biedru kopsapulce Valmierā

Vidzemes RP biedri tiekas Valmierā 

7. februārī Valmieras Viestura vidusskolā norisinājās Vidzemes Reģionālās pārstāvniecības biedru kopsapulce, kuras laikā tika noteikti uzdevumi, balstoties uz LSPF Kongresa noteiktajām prioritātēm un Padomes darba uzdevumiem.

LSPF Padomes priekšsēdētāja 1. vietniece Iveta Vāvere Vidzemes RP biedrus iepazīstināja ar paveiktajiem un iesāktajiem darbiem organizācijā kopš 2011. gada.

LSPF Padomes locekle LSPF Vidzemes Reģionālās pārstāvniecības koordinatore Valmieras Viestura vidusskolas sociālā pedagoģe Iveta Upīte iepazīstināja ar bērnu uzvedības traucējumu veidiem, to iespējamiem cēloņiem, kā arī risinājuma iespēju apzināšanu, balstoties uz dažādu autoru pieejām un koncepcijām par uzvedības fenomenu. Izplatītākie bērnu uzvedības traucējumi arī atklāj tipiskākās iezīmes bērnam, kurš ir šajā riska grupā.

LSPF Padomes priekšsēdētāja 1.vietniece Iveta Vāvere un LSPF Padomes priekšsēdētāja 2.vietnieces Irina Dmitrijeva klātesošiem kolēģiem vadīja interaktīvas sociālpedagoģiskā darba metodes, kuras iespējams izmantot vecāku izglītošanas darbā.

Sociālo pedagogu kopsapulcē piedalījās arī Valmieras reģiona Bērnu tiesību aizsardzības departamenta vecākā inspektore Agnese Valdēna, kura iepazinās ar LSPF darbību.

Paldies Valmieras Viestura vidusskolas ārpusklases darba organizatorei G. Krūklei, skolotājai I. Aizupietei, 5.b klases skolniecei Katrīnai Rokenai un 12.b klases audzēknim Robinam Jānim Lellim par sagatavoto sveicienu kopsapulces dalībniekiem.

 


LSPF Padomes locekle
 LSPF Vidzemes Reģionālās pārstāvniecības
koordinatore Iveta Upīte
Valmieras Viestura vidusskolas sociālā pedagoģe

Pievienotie faili: Attēls 1 · Attēls 2
Kategorija: Reģionālās pārstāvniecības | Skatījumu skaits: 1834 | Pievienoja: Iveta_Vāvere | Reitings: 5.0/3
Komentāru kopskaits: 0
avatar