Galvenie » 2012 » Maijs » 21 » Vienojas par foruma organizēšanu Rīgas sociālajiem pedagogiem
14:41
Vienojas par foruma organizēšanu Rīgas sociālajiem pedagogiem
     Pirmdien 2012. gada 21. maijā LSPF Padomes priekšsēdētājs Kristaps Keišs, padomes locekles Aija Adamoviča un Irina Dmitrijeva tikās ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāju Eiženiju Aldermani. Sarunā piedalījās arī Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Izglītības pārvaldes Izglītības atbalsta nodaļas vadītāja Inese Štekele.
     LSPF pārstāvji iepazīstināja E.Aldermani ar sociālā pedagoga profesijas specifiskajiem aspektiem un izteica nepieciešamību pilnveidot sadarbības partneru institūciju speciālistu un sabiedrības izpratni par sociālā pedagoga darba nozīmīgumu un ar to saistītajām problēmām.
Komitejas vadītāja apliecināja, ka izprot sociālo pedagogu bažas un uzsvēra, ka pedagoga darbs šobrīd neapšaubāmi nav pietiekami novērtēts, un, apliecinot LSPF kā nevalstiskas organizācijas lomu izglītības procesa pilnveidē, viņa izteica priekšlikumu 2012. gada rudenī interesentus aicināt uz forumu, lai kopīgi ar sadarbības partneru institūciju speciālistiem pārrunātu sadarbības iespējas un veidotu pēc iespējas dziļāku izpratni par sociālā pedagoga darba specifiku.
     Tikšanās noritēja pozitīvā gaisotnē. Uz atvadām E.Aldermane novēlēja ar entuziasmu turpināt iesākto darbu un veiksmi LSPF nākotnes plānu īstenošanā.
 
LSPF padomes locekle
Irina Dmitrijeva
Kategorija: Padome | Skatījumu skaits: 1403 | Pievienoja: Kristaps_Keišs | Reitings: 5.0/2
Komentāru kopskaits: 0
avatar